SŁUP OGŁOSZENIOWY

Boso przez świat :: Peru

“Boso przez świat” – seria 14 odcinków została już nadana w TVP2. Ludzie z TV...

Teksty WC w tygodniku Do Rzeczy

Do odwołania, do wywalenia WC na bruk, lub po prostu do czasu, gdy WC się znudzi, zmęczy – do tego czasu w każdym numerze tygodnika Do Rzeczy …

“Studio Dziki Zachód” w radiu Wnet

W każdy czwartek w godz. 17-18 Wojciech Cejrowski rozmawia z Krzysztofem Skowrońskim o tym, “co tam, panie, się dzieje”.
Gadają o …

Audycja Podzwrotnikowa

“Audycja podzwrotnikowa” – w radiu (z przerwami ) od wielu lat. Aktualnie jest...

Ładuję

WC na YT

Kiedyś mu ten kanał zamkną, więc proszę uważać i śledzić - dokąd się WC przeniesie. Na tym kanale coś dla każdego - kto lubi konteksty polityczne hard znajdzie tam sporo dla siebie, kto lubi tematy lżejsze też. Staramy się na tym kanale pokazywać cały radiowo-telewizyjny dorobek WC.

OSTATNIE DZIAŁANIA:

Boso przez świat :: Peru

Czternaście filmów z Peru. Tak - w Peru już byłem dwa razy, ale najpierw nad Amazonką, potem w dżungli u Łowców głów, a teraz to będzie górne Peru czyli Andy. Tak wysoko jeszcze nie kręciłem (z moim jednym płucem).

Yerba mate KURUPI w pakietach

Koszulka "Wszyscy WON!" to:

WAŻNE SPRAWY

PODATKI

Podatki powinny być niskie, minimalne – tylko na to, co absolutnie niezbędne, czyli w zasadzie wojsko i policja. Podatek jest dla przedsiębiorstwa oraz dla obywatela KOSZTEM. Im większy koszt, tym obywatel ma gorzej w...

Sklep Kolonialny: mój, własny! Moje książki z autografem. Pstrokate koszule, które sam noszę, yerba, którą sam piję.
I w niedzielę nieczynne.

PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ!

Publikujemy książkę w odcinkach

Przemek Corso

PODZIEMNE MIASTO

co to za książka, dlaczego jest tutaj
i co to jest Seria z Mustangiem?

SPRAWDŹ TUTAJ: SERIA Z MUSTANGIEM

ODCINEK 4: ROZDZIAŁ 1 w którym każdy mówi „przepraszam”

– Przepraszam, kochani – głos profesor Teresy Cichej można by opisać na wiele sposobów, ale na pewno nie był cichy. – Przestańcie gadać! NA-TYCH-MIAST!
W klasie momentalnie zrobiło się spokojniej. Równie dobrze ktoś mógłby uderzyć ręką w biurko – efekt byłby ten sam. Tylko że w przypadku pani Teresy ta metoda nie była potrzebna. Wystarczyła ta groźba w jej spojrzeniu i niczym niewzruszona postawa kobiety, która po prostu wie, co robi.

Czytaj więcej
Ładuję

WC na Twitter

Pin It on Pinterest

Twój koszyk
0