WYSTĘPY

MAPA WYSTĘPÓW 2019 (stale aktualizowana!)

Najczęściej daję występy typu stand-up comedy i jestem w tym naprawdę dobry: 50 występów rocznie w samej Polsce, 20.000 sprzedanych biletów, średnie wypełnienie sali 95%.

Wynajmują mnie też firmy i uczelnie. Jedni chcą bym opowiedział o sukcesie w biznesie, inni by to było coś motywacyjnego, czasami jest to konferencja tematyczna i dotyczy medycyny, badań naukowych…

Gdy dzwonią agencje zaczynają od zastrzeżenia, że boją się polityki. Rozumiem i przecież nie będę na siłę politykował, gdy mi płacą za wykład na temat szamańskich sposobów leczenia zepsutego zęba (miałem taki dla grupy dentystów). W biznesie odniosłem sukces dlatego, że szanuję ustalenia.

Pracuję porządnie, przyjeżdżam przygotowany, jeśli czegoś nie umiem, wówczas nie biorę zlecenia.

drogowskazy_biletos

KUP BILET NA WYSTĘP W SERWISIE BILETOS.COM


Poniżej:
Ogólny OPIS przedstawienia STAND-UP

Tajne występy WC

Informacje organizacyjne

Opisy poszczególnych tematów przedstawień

OPIS PRZEDSTAWIENIA STAND-UP

Występy Wojciecha Cejrowskiego trwają tyle co dobry seans kinowy – prawie 2 godziny.
Na pustej scenie jedynie mikrofon i WC. Za plecami ekran i zdjęcia z projektora – jako dekoracje i rekwizyty. Samotny człowiek z mikrofonem, który zapewnia Państwu ubaw i łzy. Na jego występ można spokojnie zabrać dzieci i babcię, bo WC nie przeklina i nie świntuszy.

***

To nie jest ani “Boso przez świat“, ani “WC Kwadrans“, ani spotkanie z ciekawym człowiekiem. To jest stand-up! Prawdziwy amerykański format. I w Polsce WC jest w tym od lat najlepszy. Jako jedyny gra równolegle pięć różnych przedstawień (“Prawo dżungli”, “Ale Meksyk!”, “Wolna Amerykanka”, “Maniana” i “Smak tropików”) i każde na dwie godziny.
Zaczynał 30 lat temu w Kalifornii i przywiózł ten format do Polski, która znała wtedy tylko skecze kabaretowe.

***

Przed każdym występem WC stoi pod salą na stoisku z książkami i wita gości. Okazja do zdjęcia, do rozmowy.
Po występie podobnie i WC nigdy nie ucieka do domu, lecz zawsze dzielnie trwa na posterunku do ostatniej chętnej osoby! Przy salach na 400-500 osób trwa to około godziny. W Krakowie, gdzie raz w roku dajemy występ na sali dla 1200 osób, dwie godziny! WC stoi, pozuje do zdjęć, wpisuje dedykacje do książek i z uśmiechem popija swoją yerbę. Jest cierpliwy jak żółwie błotne. (Choć potrafi też być szybki, jak grzechotnik.)

Średnie wypełnienie sali 95%, więc bilety warto kupować z wyprzedzeniem.

TAJNE WYSTĘPY WC

Co roku daję w samej tylko Polsce 50 występów biletowanych, przychodzi na nie ponad 20.000 osób, a średnie wypełnienie sali to 95%.

Są też występy tajne, którymi się nie chwalę. Zaproszenia z firm i korporacji. Zamknięte, tajne. Taki występ jest uszyty na miarę – jedni chcą bym opowiedział o sukcesie w biznesie, inni by to było coś motywacyjnego, czasami jest to konferencja tematyczna i dotyczy medycyny, badań naukowych…

Gdy dzwonią agencje, zawsze zaczynają od zastrzeżenia, że boją się polityki. OK rozumiem i przecież nie będę na siłę politykował, kiedy mi płacą za wykład na temat szamańskich sposobów leczenia zepsutego zęba (miałem taki dla grupy dentystów). Na coś się umawiam i to robię. W biznesie odniosłem sukces dlatego, że szanuję ustalenia.

Pracuję porządnie, przyjeżdżam przygotowany, wypoczęty, nigdy nie piję. Jeśli czegoś nie umiem, wówczas nie biorę zlecenia.

Szanuję ustalenia – dogadaliśmy się, że ma nie być polityki, to nie ma śladu. Natomiast zawsze jest błyskotliwie i dowcipnie.

I jestem grzeczny! (w co niektórym trudno uwierzyć).

Gdy nagle na sali wstaje gość po czterech drinkach… muszę sobie z nim dać radę elegancko. Zadziorny kogut, znany i lubiany w całej korporacji. Ostatnio rozłożył na łopatki Bałtroczyka, a teraz próbuje tego samego z Cejrowskim. Wyzwanie! I czasami… wracam pokonany przez koguta, co mi bardzo dobrze robi na przerośnięte ego.

Występowałem dotychczas na wszystkich dużych Uniwersytetach w kraju (Warszawski, Gdański, Jagielloński, KUL, Szczeciński, Poznański, Białostocki, Akademie Medyczne, Szkoły Ekonomiczne, Bankowe, naprawdę “wszędzie”.)

Występowałem dla: producentów keczapu, blachy falistej, papieru, podzespołów komputerowych, gumy, broni, kosmetyków, dla hotelarzy, biur podróży, bankierów, maklerów giełdowych, wytwórców lodów, w piekarni, w gorzelni, w seminarium, dla sieci handlowych, kardiologów, dentystów, ordynatorów, rolników, wytwórców nawozów i raz na weselu (nigdy więcej!).

Występowałem dla następujących firm:
Kraft Foods,
Auchan
Inter Marche
BMW
Jeep
VOLVO
Atlas
PZU
WARTA SA
Nestle
Netia
Imperial Tobacco SA
Browar Amber
Stocznia Sunreef Yachts
HP – HewlettPackard
Bank Santander
Soraya
Ecorys Polska
empik
Ptak Warsaw Expo
Murator Expo
Międzynarodowe Targi Szczecińskie
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Magellan SA
AMCOR
MTT Wrocław
VONA Software,
Sevenet SA
Linde Material Handling Polska Sp. z o.o

i tak dalej…

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Wszelkimi sprawami organizacyjnymi (terminy, warunki występów itp.)
zajmuje się wyłącznie: Halina Romaniszyn
tel. 501 008 051
[email protected]
W innych sprawach oferty proszę kierować
do biura “W.Cejrowski” Ltd.W.Cejrowski Ltd
00-958 Warszawa 66
skrytka pocztowa 35Listy elektroniczne : [email protected]

Zapowiedź na rok 2019

DZIECKO LUDOŻERCY

w przygotowaniu na rok 2019/2020

Opowieści z Amazonii i Wysp Pacyfiku. W trakcie tego przedstawienia cytuję moją rozmowę z pewnym ludożercą, którego zapytałem o to, jak smakuje ludzina. Zapytałem, a on odpowiedział. Potem zapytałem, a która część najsmaczniejsza…
To też będzie przedstawienie komediowe – opowieść o tym jak się ludożercy całują, zalecają, jak wychowują swoje dzieci, jaka u nich panuje moda, czy się wstydzą i co jedzą, gdy są na diecie.

SMAK TROPIKÓW

Opowieści z Madagaskaru, Ameryki Łacińskiej, Amazonii. Smak jest pretekstem, a przedstawienie jest komediowe, a nie kulinarne. Co je ekipa “Boso…”, na wyjazdach? Polowanie na krokodyle za pomocą samochodu. Oraz kilka dobrych rad pochodzących z tropików: mężczyźni powinni być brzydcy, a kobiety nie powinny się odchudzać.

PRAWO DŻUNGLI

Opowieść z dżungli. Co jeść, czego nie jeść i jak się nie dać zjeść. Mój ulubiony show. Gram go nieprzerwanie od roku 2013. Ciągle się podoba, a mnie nigdy się nie nudzi. Okazało się, że o mrocznej dżungli, o wężach, jaguarach i tarantulach da się opowiedzieć na wesoło.

WOLNA AMERYKANKA

Wolna amerykanka to taki system, w którym wszystkie chwyty są dozwolone i radź sobie człowieku sam. Ten stand-up jest w tym klimacie. Masz żonę – jak sobie z nią poradzić? Jesteś mężczyzną – jak ona ma sobie poradzić z tobą? Czy imię Kamilek jest odpowiednie dla chłopca? Jest tu też trochę o moich Chrześniakach. Bardzo śmieszne przedstawienie.

ALE MEKSYK

Meksyk to najciekawszy kraj świata moim zdaniem. Znam go lepiej, niż Polskę czy USA. Gdy ktoś mnie pyta dokąd pojechać na podróż poślubną, na wakacje, na pielgrzymkę… zawsze odpowiadam, że do Meksyku. “Ale Meksyk” to jest też takie symboliczne powiedzonko: Ale Meksyk, Ale Sajgon, ale… I taki to występ – komiczne opowieści z dzikiego kraju, w którym wszytko jest inaczej niż u nas.

MANIANA

Maniana to takie latynoskie powiedzonko – co masz zrobić dziś, zrób jutro; nie martw się dzisiaj, pomartwisz się kiedy indziej, a dzisiaj stosuj luzik i relaks. W tym przedstawieniu pokazuję jak oni to robią, że nic nie robią, a ich świat się jakoś od tego nie zawala. W tym przedstawieniu zachęcam, by mniej pracować, a więcej leżeć. Naturalnym stanem mężczyzny jest nicnierobienie i kobiety powinny to uszanować. Naturalnym stanem kobiety jest być wypoczętą, ładnie wyglądać i pachnieć, a mężczyźni powinni to sponsorować.

RELACJE Z WYSTĘPÓW

Wojciech Cejrowski w Krośnie – relacja na stronie WhyNotFly.pl (tutaj)