PRZEDSIĘWZIĘCIA

POWRÓT DO LISTY

Książki przygodowe: SERIA Z MUSTANGIEM

Czyli Pan Samochodzik dla dorosłych.

Seria z mustangiem (Podziemne Miasto, Miasto Złodziei, Miasto z Gliny, Miasto Tajemnic) to Pan Samochodzik dla dorosłych. Robert Karcz nie szuka przygód. Same go znajdują. 

Ale po kolei:

Pierwsze książki Pana Corso były okropne. Radziłem żeby nigdy więcej nie pisał. On mi na to, że tak samo mówi jego babcia.

Gdy podarował mi swoją trzecią książkę – “Podziemne Miasto” – wciągnęło mnie od razu – przygodowa opowieść o niejakim Karczu. Zapytałem czy ma tego więcej i wówczas dostałem maszynopis kolejnej części. Przeczytałem jednym tchem! Dzwonię do Autora i pytam: chce Pan bym został Pańskim wydawcą? Bo ja chcę! Podpiszemy kontrakt, Pan będziesz pisał, a ja będę się wylegiwał na Hawajach.

W ten sposób zostałem wydawcą Pana Corso i cyklu książek o archeologu, z której zrobiliśmy Serię z Mustangiem.

Tom I serii:  “Podziemne Miasto

Tom II serii:  “Miasto Złodziei

Tom III serii:  “Miasto z Gliny

Tom IV serii:  “Miasto Tajemnic

AUTOR SERII Z MUSTANGIEM – PRZEMEK CORSO:

Konferansjer, felietonista, głos radiowy, autor bajek dla dzieci… a prywatnie miłośnik filmów, kolekcjoner, gaduła. Z wykształcenia niedoszły nauczyciel języka angielskiego. Szczęśliwy mąż i ojciec, a także właściciel szkockiego teriera o imieniu BRK. Mieszka w Legnicy.

WC: Autor – Przemek Corso – jest… zabawny.
Trenuję go na komika, bo ma zadatki, ale trochę to potrwa. Na razie jest… zabawny.


Tom I serii z mustangiem:

“PODZIEMNE MIASTO”

Robert Karcz – archeolog i awanturnik. Po niebezpiecznym incydencie podczas wykopalisk w Egipcie zostaje ewakuowany do Polski. Lepiej, żeby czas jakiś posiedział cicho, dlatego zatrudnia się jako nauczyciel historii w legnickim gimnazjum. Poznaje tam miejscowych pasjonatów historii i pod ich wpływem zaczyna interesować się przeszłością Legnicy. Pewnego dnia dosłownie zapada się pod ziemię…

Nie musisz szukać przygody, ona sama cię znajdzie! A wraz z nią mroczne tajemnice, śmiertelne niebezpieczeństwo i… niezapowiedziane kartkówki.

KUP W SKLEPIE KOLONIALNYM


Tom II serii z mustangiem:

“MIASTO ZŁODZIEI”

Robert Karcz – awanturnik i złodziej zabytków. Od kilku miesięcy ukrywa się jako nauczyciel historii w legnickim gimnazjum, ale nie umie żyć spokojnie. Duże kłopoty zaczynają się, gdy poznaje bezwzględnego pana Devraux i wpada na trop zaginionego konwoju złota. Kto odnajdzie Złoty Konwój? Karcz, Devraux, a może jeszcze ktoś? Kim są tytułowi złodzieje?

Nie musisz szukać kłopotów, one same cię znajdą! A wraz z nimi kolejna przygoda, ciemne interesy i… pies, który demoluje mieszkania.

KUP W SKLEPIE KOLONIALNYM


Tom III serii z mustangiem:

“MIASTO Z GLINY”

Robert Karcz – archeolog, awanturnik i złodziej zabytków, za namową swoich bliskich decyduje się wybrać w podróż do Tunezji. Nie zdaje sobie sprawy, że będą to jego najgorsze wakacje w życiu. Sahara, wykopaliska, poszukiwacze skarbów, międzynarodowe gangi handlujące dziełami sztuki: Rosjanie, Japończycy, Francuzi…

Będzie gorąco – w końcu rzecz dzieje się na pustyni.

Nie musisz szukać bandytów, oni sami cię znajdą! A wraz z nimi żar, skwar, udar, pragnienie i… wielbłąd, który żre mapy.

KUP W SKLEPIE KOLONIALNYM


Tom IV serii z mustangiem:

“MIASTO TAJEMNIC”

Robert Karcz – awanturnik i złodziej zabytków – znowu nie ma lekko. Po incydencie w Tunezji jego tożsamość i nielegalny sposób na życie całkowicie wystawiony mediom.
Nawet siostra, na którą zawsze mógł liczyć, zerwała z nim kontakt. Niecodzienna prośba od znajomej zabiera go w całkowicie nowe miejsca – do Czeladzi i Będzina. Tam Karcz wpada na trop seryjnego podpalacza oraz tajemnicy sięgającej czasów II Wojny Światowej. Czy będzie to szansa na powrót do „branży”? Jaką cenę mają tajemnice?

Szykujcie się na pożar stulecia!

Nie musisz szukać tajemnic, one same cię znajdą!
Tylko uważaj żeby się nie poparzyć!.

KUP W SKLEPIE KOLONIALNYM

0 komentarzy

 

NAJNOWSZE PRZEDSIĘWZIĘCIA