PRZEDSIĘWZIĘCIA

POWRÓT DO LISTY

Książki przygodowe: SERIA Z MUSTANGIEM

Czyli Pan Samochodzik dla dorosłych.

 

Seria z mustangiem (Podziemne Miasto, Miasto Złodziei, Miasto z Gliny) to Pan Samochodzik dla dorosłych. Robert Karcz nie szuka przygód. Same go znajdują. 

Ale po kolei:

 

Pierwsze książki Pana Corso były okropne. Radziłem żeby nigdy więcej nie pisał. On mi na to, że tak samo mówi jego babcia.

Gdy podarował mi swoją trzecią książkę – “Podziemne Miasto” – wciągnęło mnie od razu – przygodowa opowieść o niejakim Karczu. Zapytałem czy ma tego więcej i wówczas dostałem maszynopis kolejnej części. Przeczytałem jednym tchem! Dzwonię do Autora i pytam: chce Pan bym został Pańskim wydawcą? Bo ja chcę! Podpiszemy kontrakt, Pan będziesz pisał, a ja będę się wylegiwał na Hawajach.

W ten sposób zostałem wydawcą Pana Corso i cyklu książek o archeologu, z której zrobiliśmy Serię z Mustangiem.

Tom I serii:  “Podziemne Miasto

Tom II serii:  “Miasto Złodziei

Tom III serii:  “Miasto z Gliny

 

AUTOR SERII Z MUSTANGIEM – PRZEMEK CORSO:

Konferansjer, felietonista, głos radiowy, autor bajek dla dzieci… a prywatnie miłośnik filmów, kolekcjoner, gaduła. Z wykształcenia niedoszły nauczyciel języka angielskiego. Szczęśliwy mąż i ojciec, a także właściciel szkockiego teriera o imieniu BRK. Mieszka w Legnicy.

WC: Autor – Przemek Corso – jest… zabawny.
Trenuję go na komika, bo ma zadatki, ale trochę to potrwa. Na razie jest… zabawny.


Tom I serii z mustangiem:

“PODZIEMNE MIASTO”

Robert Karcz – archeolog i awanturnik. Po niebezpiecznym incydencie podczas wykopalisk w Egipcie zostaje ewakuowany do Polski. Lepiej, żeby czas jakiś posiedział cicho, dlatego zatrudnia się jako nauczyciel historii w legnickim gimnazjum. Poznaje tam miejscowych pasjonatów historii i pod ich wpływem zaczyna interesować się przeszłością Legnicy. Pewnego dnia dosłownie zapada się pod ziemię…

Nie musisz szukać przygody, ona sama cię znajdzie! A wraz z nią mroczne tajemnice, śmiertelne niebezpieczeństwo i… niezapowiedziane kartkówki.

KUP W SKLEPIE KOLONIALNYM


Tom II serii z mustangiem:

“MIASTO ZŁODZIEI”

Robert Karcz – awanturnik i złodziej zabytków. Od kilku miesięcy ukrywa się jako nauczyciel historii w legnickim gimnazjum, ale nie umie żyć spokojnie. Duże kłopoty zaczynają się, gdy poznaje bezwzględnego pana Devraux i wpada na trop zaginionego konwoju złota. Kto odnajdzie Złoty Konwój? Karcz, Devraux, a może jeszcze ktoś? Kim są tytułowi złodzieje?

Nie musisz szukać kłopotów, one same cię znajdą! A wraz z nimi kolejna przygoda, ciemne interesy i… pies, który demoluje mieszkania.

KUP W SKLEPIE KOLONIALNYM


Tom III serii z mustangiem:

“MIASTO Z GLINY”

Robert Karcz – archeolog, awanturnik i złodziej zabytków, za namową swoich bliskich decyduje się wybrać w podróż do Tunezji. Nie zdaje sobie sprawy, że będą to jego najgorsze wakacje w życiu. Sahara, wykopaliska, poszukiwacze skarbów, międzynarodowe gangi handlujące dziełami sztuki: Rosjanie, Japończycy, Francuzi…

Będzie gorąco – w końcu rzecz dzieje się na pustyni.

Nie musisz szukać bandytów, oni sami cię znajdą! A wraz z nimi żar, skwar, udar, pragnienie i… wielbłąd, który żre mapy.

KUP W SKLEPIE KOLONIALNYM

0 komentarzy

 

NAJNOWSZE PRZEDSIĘWZIĘCIA