DZIENNIK POKŁADOWY

“Zdjęcie za pacierz”

31 października 2018 | Dziennik nie-polityczny

“Zdjęcie za pacierz” cieszyło się ogromnym powodzeniem. Nawet ludzie, którzy kupowali książkę i mieli foto w pakiecie DOMAGALI się tej tabliczki i chcieli się modlić. Wiele osób proponowało nie tylko pacierz, lecz Różaniec. Na rok 2019 zamawiam nowe tabliczki.

dziękuję

"Zdjęcie za pacierz", Wojciech Cejrowski


Strona www.cejrowski.com jest strefą wolną od tzw. “hejtu”, słownych przepychanek itd. Dlatego nie ma tu typowych komentarzy (co zaoszczędza też czas, który można spędzić dużo lepiej 🙂 ) Jeżeli chcą Państwo coś napisać odnośnie powyższego wpisu, proszę wypełnić poniższy formularz. Jeżeli będzie to konstruktywna uwaga, zostanie przeczytana, ale nie pojawi się na stronie.

Komentarz dotyczący wpisu: "Zdjęcie za pacierz"

9 + 6 =

POZOSTAŁE WPISY

Lublin

W tym roku przeczytałem Publice to, co zapisałem rok wcześniej i… Publika przestała być stateczna i stonowana dzięki czemu występ ze świetnego zrobił się genialny.

BEZPARTYJNY LIST DO #PiS

Nie mieliście napisanej Konstytucji, gdy startowaliście w wyborach z hasłami, że trzeba Konstytucję zmienić, prawda? I nie macie jej napisanej do dziś.

OJCZYZNĘ WOLNĄ…

Przeżyłem już takie czasy, gdy niewielka grupa tyranów pomiatała Narodem – Jaruzel zakazywał marszów, dziś zakazują kolejni. Wtedy śpiewałem “Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie”; dziś śpiewam tak samo.