DZIENNIK POKŁADOWY

KONTROLER UKRYTY WC

31 października 2018 | Dziennik nie-polityczny

Zawsze testuję z ukrycia. Podglądam.

Niby nie muszę, no bo na przykład do piekarni sprzedaję moje żyto i mogłoby mnie nie interesować, co z tym dalej – żyto było dobre, a czy piekarz robi dobre chleby, to już niby jego problem, ale.. nazwisko ma się jedno. Nie jestem korporacją, która zmienia nazwy, więc może sobie bezkarnie pozwolić na walenie bubli.

Jadam więc wszystkie chleby z mojego żyta; zamawiam (pod innym nazwiskiem) dostawę szamponu z moim nazwiskiem i potem leję to sobie po włosach i sprawdzam. Czy nadal pachnie tak, jak obiecywali, czy smakuje, czy zapakowane tak jak za pierwszym razem…

Nowy Chleb Kolonialny też zamówiłem i… zjadłem ze smakiem.

***

Nie mam żadnych certyfikatów i mieć nie chcę. Tak jak Ford samochody, Trump wieżowce, a Disney filmy – tak i ja podpisuję mój towar własnym nazwiskiem i póki żyję dbam o jakość OSOBIŚCIE.

Dotyczy to wszystkiego czego się tykam.

PS.

NOWY #ChlebKolonialny (inny chleb z innej piekarni) do nabycia w Sklepie Kolonialnym – koszty wysyłki można łączyć z innymi zakupami:

http://sklepkolonialny.com/pl/p/Chleb-Kolonialny-na-zakwasie.-100-zytni-wysylka-06.XI/2448

***

Tymczasem w ofercie piekarni NaZakwasie.pl pozostają ulubione przez Państwa #ChlebKociewskioraz #ChlebDlaZaoranych:

https://allegro.pl/uzytkownik/zCzasem?string=cejrowski

Te chleby można nabyć również na terenie#Warszawa w Sklepie Pyszne zdrowie przy ul. Bobrowieckiej 10

lub

z dowozem na terenie Warszawy (jedna opłata – dowóz wielu zakupów) w ramach serwisu pora na pola.

***

O CO CHODZI?

https://cejrowski.com/sklad-kolonialny/pieczywo/

Smacznego!

-Personel WCStrona www.cejrowski.com jest strefą wolną od tzw. “hejtu”, słownych przepychanek itd. Dlatego nie ma tu typowych komentarzy (co zaoszczędza też czas, który można spędzić dużo lepiej 🙂 ) Jeżeli chcą Państwo coś napisać odnośnie powyższego wpisu, proszę wypełnić poniższy formularz. Jeżeli będzie to konstruktywna uwaga, zostanie przeczytana, ale nie pojawi się na stronie.

Komentarz dotyczący wpisu: KONTROLER UKRYTY WC

9 + 5 =

POZOSTAŁE WPISY

Sędzia Pokoju

Tu Kukizy mają rację, choć… ja wolałbym krok dalej: skoro Sędzia Pokoju ma być wybierany w wyborach powszechnych…

Lublin

W tym roku przeczytałem Publice to, co zapisałem rok wcześniej i… Publika przestała być stateczna i stonowana dzięki czemu występ ze świetnego zrobił się genialny.

BEZPARTYJNY LIST DO #PiS

Nie mieliście napisanej Konstytucji, gdy startowaliście w wyborach z hasłami, że trzeba Konstytucję zmienić, prawda? I nie macie jej napisanej do dziś.

OJCZYZNĘ WOLNĄ…

Przeżyłem już takie czasy, gdy niewielka grupa tyranów pomiatała Narodem – Jaruzel zakazywał marszów, dziś zakazują kolejni. Wtedy śpiewałem “Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie”; dziś śpiewam tak samo.