ROBIMY HERBATĘ

utworzone przez | 26 Cze 2018 | Dziennik pokładowy, Dziennik rozrywkowy | 0 komentarzy

Wspominałem Państwu kiedyś, że Pani Halina jest herbaciarą na podobnym poziomie, co ja jestem mateistą.

Tak, ta sama Pani Halina, która w Mrągowie była postrachem podpitych muzyków country. Wywalała ich ze sceny bez pardonu i mieli to wpisane w umowy.

Ha! Kiedyś nawet któryś chciał się zemścić na koledze za jakąś sprawę z ładną wokalistką, więc zamówił szklaneczkę whiskey i oblał koledze futerał od gitary.

Pani Halina wchodzi do garderoby, razem ze swoim węchem, jak alkomat. Niewinny muzyk zbladł, a słowa “To nie ja, to tylko mój futerał” przeszły do historii Pikniku Country. Aż dziw, że nikt nie napisał piosenki pod tym tytułem.

***

No więc Pani Halina ma czuły węch i smak, i jest herbaciarą. Dobiera herbaty do mojego sklepu kolonialnego. Po wynikach widzę, że Państwu smakują, więc nie przeszkadzam – wtrącam się wyłącznie w opakowania.

Właśnie dowiedziałem się, że do tej pory mieliśmy herbaty jak wszędzie – pakowane po 50g – a teraz, na życzenie Klientów, robimy opakowania dwa razy większe czyli po 100g. Cieszę się, że smakuje.

Pani Halino, gratulacje i podziękowania, bo herbata to Pani robota – ja jestem od opakowań i torebek. W zasadzie na tych herbatach przy moim nazwisku powinien być dopisek: To nie ja, to tylko mój futerał.

Herbaciarzom życzę smacznego.

baj

Herbaty w Sklepie Kolonialnym

Aby dyskusja pod postami była merytoryczna i "na poziomie", można komentować tylko będąc zalogowanym na stronie.

ZALOGUJ SIĘ

Nie masz jeszcze konta? ZAREJESTRUJ SIĘ

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

OKAZJA!

Nie-pękłe, nie-szturane, ale pełnowartościowe matero (bez sygnatury WC)

teraz za jedyne 64 zł

MĄKA

Z pola
Wojciecha Cejrowskiego
na Kociewiu.
Na zdrowie!

DZIENNIK ROZRYWKOWY

OSTATNIE WPISY

MŁOTEK WC

(…) Podobnie matero:
Dla kogoś kto pije yerbę codziennie, drobne uszkodzenia naczynia nie mają znaczenia. Pachnie (palo santo) i działa jak należy i tyle. Dlatego tak się Państwu podobają te okazjonalne obniżki cen na matera…

KUCH i RUCHANKI

Uwaga  na boczku: (na moim, nie na świńskim)
Mąka żytnia to nie tylko chleb. Ludzie są bardzo twórczy. Z żytniej mąki można wypiec sporo różnych smakołyków, a nawet ciast.

Chleb na życie

Ten marsz zaczął się dawno temu i daleko w tyle – nie miałem nic poza zamgloną koncepcją. Na talerzu została ostatnia kromka chleba, a ja...

Opowieść o palo santo

Fachowa i CIEKAWA opowieść o prawdziwym Palo Santo. Bo gatunków drzew nazywanych potocznie "palo santo" jest wiele i łatwo się oszukać....

DZIENNIK POLITYCZNY

OSTATNIE WPISY

KONCERT na 250 OSÓB

Od 14 czerwca będą możliwe koncerty, z maskami na twarzach. Maksymalnie 250 osób. Jaka naukowa teoria za tym stoi? 250 osób na stadionie...

TURÓW

Turów. „Polubowne” załatwianie sprawy z Czechami. Przygotowanie wytycznych do podpisania Umowy – odszkodowanie w wys. ponad 200 mln...

Aborcja

Teraz, gdy Polska zapłaciła tak wiele za częściowe ograniczenie aborcji, prawdziwy mężczyzna powinien iść do pełnego zwycięstwa. Tymczasem Duda i spółka się wycofują.

ZAKOŃCZYĆ PLANDEMIĘ

Chciałbym tu być. I powinienem. Poprzednio byłem – protestować przeciwko PRZYMUSOWI szczepień. Kto chce, niech się szczepi, nikomu nie zabraniam. Ale niech mnie nikt nie zmusza bym zaszczepił siebie wbrew mojej woli.

TUŻ PO DEBACIE

To nie była debata, bo nikt z nikim nie miał szansy debatować. Czyli oszustwo w tytule. A debaty prawdziwe są ważne, bo pozwalają sprawdzić jak kandydat sobie poradzi, gdyby go Putin zaskoczył publicznie jakimś nieprzewidzianym pytaniem.

Pin It on Pinterest

Share This
Twój koszyk
0