“My mamy Prawo, a według Prawa powinien On umrzeć”

“My mamy Prawo, a według Prawa powinien On umrzeć” (J 19, 7)

Zabili Alfiego.

Nie pomogły tłumy na ulicach, prawnicy, dyplomaci, Papież… chłopca zabiła władza, która zarządza nami, jak inwentarzem na farmie.

Alfie nie był pierwszy. Słyszeliśmy wcześniej o Charlim, Izajaszu, słyszymy teraz o Benie i Kyrah… Oni to robią od dawna i nie tylko w Anglii. Zabijają pacjentów (starych i młodych) wbrew ich woli. Dla oszczędności, na organy, żeby ukryć powikłania poszczepienne, czy dopełnić nielegalnych eksperymentów medycznych…

Sprzedali społeczeństwu eutanazję jako miłosierny gest ulżenia w cierpieniu komuś kto o to prosi. Teraz widać, że zamiast miłosierdzia jest maltretowanie i to wszystko nie z woli pacjenta, tylko na życzenie urzędnika. “Liberalizacja prawa” w zakresie eutanazji doprowadziła do tyranii władzy, która posuwa się do więzienia i okrutnej egzekucji dzieci na oczach rodziców i świata.

Alfie poszedł do Nieba, zamęczony – nie wymaga modlitwy. Ochrzczone dziecko w tym wieku – w dodatku męczennik – idzie prosto do Nieba. Tak uczy Kościół.

Módlcie się za Jego Rodzinę: o pocieszenie i siłę do dalszej walki. Módlcie się też za siebie i za Wasze dzieci. Módlcie się o Norymbergę dla oprawców Alfiego, Charliego, Izajasza… począwszy od zbrodniarzy w togach, którzy wyrok śmierci wydali, aż po policjantów i pielęgniarki, którzy rozkazy wykonywali. Módlcie się o obalenie tyranii przez Obywateli.

Nie jestem przywódcą, nie mam gotowego pomysłu jak to zatrzymać, ale do buntu przeciw tyranom nie potrzeba przywódcy ani odgórnego planu.

Bunt zaczyna się w sercach normalnych ludzi, w ich domach i miejscach pracy. Zaczyna się wtedy, gdy zabiegana matka przywiesza na wózek dziecka kartkę SAVE ALFIE, a kierowca TIRa namawia kolegów, żeby zatrzymać samochody i zatrąbić w geście solidarności.

Bunt zaczyna się, gdy student idzie pod konsulat zostawić misia i baloniki, zanim zrobił to ktokolwiek inny i choć jest mu trochę głupio stawiać pierwsze świeczki na pustym murku, to robi to – nie dlatego, że modne i popularne, ale dlatego, że sprawiedliwe.

Bunt zaczyna się wtedy, gdy kilku strażaków robi sobie wspólne zdjęcie z plakatem, narażając się na drwiące uśmieszki kolegów, którzy się do akcji nie przekonali; gdy kibice wywieszają baner, gdy rodzina nagrywa filmik, w którym dzieci proszą o modlitwę, a człowiek znikąd zakłada na Facebook grupę, która w dwa dni urasta do dziesiątek tysięcy i choć ten człowiek jeszcze nie wie co robić dalej, to już wie, że nie chce być bierny.

Bunt zaczyna się wtedy, gdy decydujesz, że bez względu na to jak bardzo popularna jest sprawa, jakie ma szanse powodzenia, ile osób będzie z ciebie drwić, ty stajesz po właściwej stronie i robisz COŚ. Jeden krok, potem ktoś robi drugi, trzeci i kula buntu przeciw tyranom zaczyna się toczyć.

Jak każda osoba publiczna, ciągle słyszę: “panie Wojtku, coś trzeba zrobić w sprawie X. Pan musi się tym zająć.”

Szanowni Państwo, osoby znane nie mają magicznych zdolności. Pan Wojtek, Prezydent Duda czy Papież nie załatwią dla Was najtrudniejszych spraw, bo “mają koneksje”, “są znani” a “ludzie ich posłuchają”. Do takich spraw jak tyrania władzy potrzebny jest bunt oddolny. Potrzeba miliona małych działań, po jednym od każdego z Państwa. Wtedy i tylko wtedy władza nie ma jak buntu stłumić. Bo władza jest silna, ale nie ma miliona rąk, do opanowania milionów małych działań.

Może niektórzy z Państwa czują się głupio, że tak bardzo przejęli się sprawą Alfiego, tyle namodlili, sterczeli pod konsulatem, wypisali na Facebooku, a dziecko i tak zabite. Nie czujcie się głupio. Na pytanie “gdzie byłeś, gdy mordowali dzieci w majestacie prawa” będziecie potrafili odpowiedzieć bez wstydu.

Ale co dalej?

To, czy śmierć Alfiego pójdzie “na marne” czy nie, jest również w naszych rękach. Ta sprawa zjednoczyła ludzi ponad podziałami, które były i będą – w innych sprawach. Czy będziemy potrafili nadal działać, żeby następne takie sprawy zatrzymać ZANIM dojdzie do tragedii? Nikt z nas nie wie, czyje dziecko będzie następne.

Ta sprawa nie powinna się skończyć na wypuszczeniu baloników ku pamięci Alfiego. Należy dążyć różnymi sposobami do rozliczenia zbrodniarzy i do ujawnienia przestępczych działań koncernów medycznych, do zabrania bandytom w fartuchach i togach narzędzi, którymi zniewalają ludzi i mordują dzieci. Należy pokazywać ich twarze, ujawniać działania i stawiać opór.

Tu chodzi o walkę o przywrócenie Obywatelom praw człowieka. O to, żeby władza nie kradła dzieci rodzicom. O to, żeby nie wolno było dziecka zamordować, w majestacie prawa, dlatego, że zdaniem sędziego “tak jest w jego najlepszym interesie”.

I tak, powiem to: to się tyczy tak samo dzieci urodzonych jak i nie urodzonych. Polskie prawo też dzieli dzieci na zdrowe i chore, i wskazuje chore jako niegodne życia. Aborcja podejrzanych o chorobę – to to samo, co zrobiono Alfiemu. Osoba trzecia (omylny lekarz) decyduje, czy w interesie dziecka jest żyć, czy być zamordowanym. Tak się tłumaczy aborcję na dzieciach “z wadami”. “Po co ma się męczyć?” Po czym okrutnie, bez znieczulenia, lekarz morduje takie dziecko.

Płakaliśmy, gdy nie karmili Alfiego. Czy płaczemy, gdy dziecko z Downem urodzone żywo po nieudanej aborcji umiera przez kilka godzin kwiląc w zimnej misce, do której wrzucił go personel w oczekiwaniu aż skona? (tak, to się zdarza w Polsce)

Póki co, o aborcji eugenicznej decyduje matka, nie sędzia, ale z punktu widzenia zabijanego dziecka, to niewiele zmienia. A poza tym, jak długo to będzie decyzja matki? Kiedy usłyszymy o pierwszym przypadku, w którym sąd zadecyduje, że w interesie dziecka nienarodzonego jest, żeby wymusić na matce aborcję? Skoro robią to wobec dzieci urodzonych, myślą Państwo, że będą się krępować wobec nienarodzonych? W Chinach się nie krępują.

Kolejny element układanki to ruch na rzecz prawa rodziców do wyboru takich szczepień, jakie chcą, dla swoich dzieci. Wielu podejrzewa u Alfiego powikłania poszczepienne. Nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć masę informacji na temat rodzin poszkodowanych szczepieniami i bezkarności koncernów farmaceutycznych. Powinno być tak: chcesz, to szczep, na własną odpowiedzialność, ale nigdy pod przymusem. Władza nigdy nie powinna zmuszać do podejmowania procedury medycznej. A zmusza.

Akcja o sprawiedliwość w sprawie #AlfieEvans, o uchwalenie #AlfiesLaw, które przywraca rodzicom ich prawa, polskie akcje na rzecz penalizacji aborcji eugenicznej oraz prawa do wyboru w kwestii szczepień – to wszystko fronty tej samej walki: o prawa człowieka, o przywrócenie dobrego porządku rzeczy, w którym władza, przepisy, urzędy i sądy, są na nasze usługi, a nie są właścicielem i zarządcą naszych ciał.

MILION WASZYCH MAŁYCH DZIAŁAŃ ROZPROSZONYCH W MILIONACH MIEJSC TRUDNO ZATRZYMAĆ. Więc nie liczcie na to, że jakiś WC, Duda czy Papież załatwią Wam coś skutecznie. Nie załatwią! Za to milion waszych małych działań w mniejszych grupach, ma szansę obalić tyrana.

Bunt przypomina wojnę partyzancką – małe rozproszone oddziały atakujące tyrana ze wszystkich stron. Jedność CELU a nie jedna organizacja, którą łatwo zdelegalizować, przywódców zatrzymać… Jedność CELU i wiele małych oddziałów wszędzie. Działajcie jak Żołnierze Niezłomni.

Dołącz do rozmowy

Dołącz do rozmowy

Autor

Wojciech Cejrowski

TO MOŻE PAŃSTWA ZAINTERESOWAĆ

2024-05-13
Jak przygotować zakwas?
Zakwas na chleb zrobić można na wiele sposobów – każdy dobry, byle prowadził do celu. Moja ciotka zostawiała trochę starego ciasta po poprzednim pieczeniu chleba. Zostawiała w małej kamionce, a gdy ta się kiedyś potłukła, wzięła zwyczajny słoik i owinęła go szmatą (w środku ma być ciemno).
JAK DZIAŁA KOMUNIZM, SOCJALIZM I INNE WCIELENIA MARKSIZMU
2024-05-01
JAK DZIAŁA KOMUNIZM, SOCJALIZM I INNE WCIELENIA MARKSIZMU
Szanghaj przed 1949 rokiem ustępował tylko Nowemu Jorkowi, jeśli chodzi o liczbę zamieszkujących
2024-04-25
Studio Dziki Zachód – zmiana godziny
!UWAGA! TERAZ ZAWSZE W PONIEDZIAŁEK O 17:00
TOP
Dodano do ulubionych! Lista ulubionych