GDAŃSK

utworzone przez | 06 Sie 2017 | Dziennik pokładowy, Dziennik rozrywkowy | 0 komentarzy

Wczoraj na Jarmarku dostałem kilka prezentów; większość w słoikach. Najcenniejszy prezent to cztery kupy lwa w słoiku po nutelli. Przyniósł mi je pracownik gdańskiego ZOO. Są doskonałe na krety. Wsadzasz kawałek takiej kupy kretowi w norę i kret się wynosi przerażony, bo myśli, że kręci mu się po terenie jakiś ogromny drapieżnik.

Zadanie p.t. “Aplikacja egzotyczna” powierzę moim chrześniakom. Dostaną fartuchy, gumowe rękawice oraz dwa kaski budowlane (nie mam nic lepszego na głowę…), dostaną deskę do krojenia i dwa widelce, a potem będą kroić kupy dzikiego lwa na stosowne kawałki oraz komisyjnie aplikować w nory. Wcześniej będą musieli rozpracować Plan, czyli wymyślić którą norą kret wyskoczy spod ziemi – na tamtej norze wylotowej postawimy kosz, do którego wpadnie kret. W celu prawidłowego opracowania Planu, chrześniacy od tygodnia oglądają filmy o kretach studiując ich obyczaje. Za prawidłowe wskazanie nory ewakuacyjnej jest nagroda pieniężna, czyli uprawiamy hazard.

Spodziewam się, że w UE istnieje już jakaś kara za organizowanie zakładów z nieletnimi, w tym przypadku za zaplanowanie i zorganizowanie Kreciej Ruletki.
Po dokonaniu tych wszystkich przestępstw, chrześniacy będą jeszcze zacierać ślady, czyli umyją deskę, na której kroili kupę lwa, umyją dwa widelce, którymi kroili, a potem odłożą te sprzęty do szuflady w kuchni w taki sposób by się ich mama (moja szwagierka) nie zorientowała.

A tymczasem zapraszam Państwa na moje stoisko niedaleko fontanny z Neptunem. Jest sobota, więc stoję do g. 18. Jutro niedziela więc nie stoję.

Aby dyskusja pod postami była merytoryczna i "na poziomie", można komentować tylko będąc zalogowanym na stronie.

ZALOGUJ SIĘ

Nie masz jeszcze konta? ZAREJESTRUJ SIĘ

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

OKAZJA!

Nie-pękłe, nie-szturane, ale pełnowartościowe matero (bez sygnatury WC)

teraz za jedyne 64 zł

MĄKA

Z pola
Wojciecha Cejrowskiego
na Kociewiu.
Na zdrowie!

DZIENNIK ROZRYWKOWY

OSTATNIE WPISY

MŁOTEK WC

(…) Podobnie matero:
Dla kogoś kto pije yerbę codziennie, drobne uszkodzenia naczynia nie mają znaczenia. Pachnie (palo santo) i działa jak należy i tyle. Dlatego tak się Państwu podobają te okazjonalne obniżki cen na matera…

KUCH i RUCHANKI

Uwaga  na boczku: (na moim, nie na świńskim)
Mąka żytnia to nie tylko chleb. Ludzie są bardzo twórczy. Z żytniej mąki można wypiec sporo różnych smakołyków, a nawet ciast.

Chleb na życie

Ten marsz zaczął się dawno temu i daleko w tyle – nie miałem nic poza zamgloną koncepcją. Na talerzu została ostatnia kromka chleba, a ja...

Opowieść o palo santo

Fachowa i CIEKAWA opowieść o prawdziwym Palo Santo. Bo gatunków drzew nazywanych potocznie "palo santo" jest wiele i łatwo się oszukać....

DZIENNIK POLITYCZNY

OSTATNIE WPISY

KONCERT na 250 OSÓB

Od 14 czerwca będą możliwe koncerty, z maskami na twarzach. Maksymalnie 250 osób. Jaka naukowa teoria za tym stoi? 250 osób na stadionie...

TURÓW

Turów. „Polubowne” załatwianie sprawy z Czechami. Przygotowanie wytycznych do podpisania Umowy – odszkodowanie w wys. ponad 200 mln...

Aborcja

Teraz, gdy Polska zapłaciła tak wiele za częściowe ograniczenie aborcji, prawdziwy mężczyzna powinien iść do pełnego zwycięstwa. Tymczasem Duda i spółka się wycofują.

ZAKOŃCZYĆ PLANDEMIĘ

Chciałbym tu być. I powinienem. Poprzednio byłem – protestować przeciwko PRZYMUSOWI szczepień. Kto chce, niech się szczepi, nikomu nie zabraniam. Ale niech mnie nikt nie zmusza bym zaszczepił siebie wbrew mojej woli.

TUŻ PO DEBACIE

To nie była debata, bo nikt z nikim nie miał szansy debatować. Czyli oszustwo w tytule. A debaty prawdziwe są ważne, bo pozwalają sprawdzić jak kandydat sobie poradzi, gdyby go Putin zaskoczył publicznie jakimś nieprzewidzianym pytaniem.

Pin It on Pinterest

Share This
Twój koszyk
0