WOLBROM- WYSTĘP STAND-UP W CZWARTEK 27 PAŹDZIERNIKA

Pierwszy występ w nowym mieście. Zgłosili się sami – że chcą WC. To bardzo dobry początek znajomości. Przed występem pozwiedzam! Bardzo stare miasto z czasów króla Łokietka.

A po występie walę na Kraków, bo dnia następnego zaczynają się najlepsze w Polsce Targi Książki. Czemu najlepsze? Bo na te krakowskie ludzie przychodzą po książki, a nie po to by się pokazać lub pooglądać „małpy z TV”.


WOLBROM,

CZWARTEK, 27 PAŹDZIERNIKA godz. 19:00

Dom Kultury w Wolbromiu,
ul. Leśna 2
bilety:  Biletyna oraz KupBilecik

Pokaż komentarze (1)

One Reply to “WOLBROM- WYSTĘP STAND-UP W CZWARTEK 27 PAŹDZIERNIKA”

  1. Marek Imiolek

    Panie Wojtku, byłem na występie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Pomimo iż znam Pana z TV i podziwiam od czasów WC-kwadransa to nie spodziewałem się takiego ubawu :)) Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że zawita Pan jeszcze kiedyś do naszego miasteczka.

Dołącz do rozmowy

Autor

Wojciech Cejrowski

TO MOŻE PAŃSTWA ZAINTERESOWAĆ

2024-07-16
Kawa Z Dwóch Stron Świata (House Blend)
Wystarczy trochę wyobraźni, żeby kawa Z Dwóch Stron Świata (House Blend) przeniosła Państwa w podróż smakową do Brazylii i Indonezji. Wyjątkowa mieszanka najlepszych ziaren arabiki, wypalana w małych partiach, z nutami ciemnej czekolady, karmelu i słodkich owoców.
Mapka2024
2024-07-09
WC na Jarmarku Dominikańskim 2024
Na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku BĘDĘ. Stoję we czwartki, piątki i soboty (nigdy w niedziele). Od 27 lipca do 17 sierpnia 2024 włącznie. Z wyjątkiem czwartku 15 sierpnia, bo to święto maryjne.
4thofJuly
2024-07-02
4 lipca
Ludzie 4 lipca organizują swojemu krajowi imprezy urodzinowe oraz parady. Parady spontaniczne, osiedlowe, wsiowe, a nie centralne i urzędowe.
TOP
Dodano do ulubionych! Lista ulubionych