SŁUP OGŁOSZENIOWY

Cejrowski w Toruniu – stand-up “Smak Tropików”

Zapraszamy do Torunia na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. “Smak Tropików” w dniu   21 października 2019 r. o godz. 19.oo w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, ul. Gagarina 11.

Opowieści z Madagaskaru, Ameryki Łacińskiej oraz z Wysp Ludożerców. Smak jest pretekstem, a przedstawienie jest komediowe, a nie kulinarne. Co je ekipa “Boso…”, na wyjazdach? Polowanie na krokodyle za pomocą samochodu. Oraz kilka dobrych rad pochodzących z tropików: mężczyźni powinni być brzydcy, a kobiety nie powinny się odchudzać.

Bilety w cenie 65zł oraz 55zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com                                                                                                          oraz w : księgarnia PWN, ul. Mikołaja Reja 25, Toruń.

Organizator:                                                                                                                                                STAO Stanisław Wójcik, tel. 792 700 578

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.