SŁUP OGŁOSZENIOWY

Cejrowski w Rzeszowie – stand-up “Smak Tropików”

Zapraszamy do Rzeszowa na stand-up  Wojciecha Cejrowskiego pt. “Smak Tropików” w dniu 21 września 2019r. o godz. 19.oo w Kinie “Zorza”, ul. 3 Maja 28.

Opowieści z Madagaskaru, Ameryki Łacińskiej oraz z Wysp Ludożerców. Smak jest pretekstem, a przedstawienie jest komediowe, a nie kulinarne. Co je ekipa “Boso…”, na wyjazdach? Polowanie na krokodyle za pomocą samochodu. Oraz kilka dobrych rad pochodzących z tropików: mężczyźni powinni być brzydcy, a kobiety nie powinny się odchudzać.

Bilety w cenie 75 zł  do nabycia:
przez internet : www.biletos.com
oraz w: kasie kina “Zorza”, czynna codziennie w godz. 9.00-21.00, tel 17 853 26 37

Organizator:                                                                                         Edyta Twardowska-Bieg                                                          Osoba do kontaktu: Marek Bieg, tel. 660-860-777

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.