SŁUP OGŁOSZENIOWY

Cejrowski w Rzeszowie – stand-up “Nie chcecie tam być”

Zapraszamy do Rzeszowa na stand-up  Wojciecha Cejrowskiego pt. “NIE CHCECIE TAM BYĆ” w dniu 21 września 2019r. o godz. 16.oo w Kinie “Zorza”, ul. 3 Maja 28.

Zabawna opowieść o tych przygodach, których mi Państwo zazdroszczą. A ja się upieram, że jednak nie chcecie tam być. Oczywiście nikogo nie uda mi się przekonać; ale będę próbował.                                                                                                                                                           Zanim się dotrze do Indian, trzeba najpierw płynąć blaszanym statkiem, na którym jest miejsc pięćdziesiąt, a ludzi trzystu – to jest romantyczne pierwszego dnia, ale rejs trwa tydzień. Potem przesiadasz się do pirogi i od tej chwili na kolację masz albo pieczoną anakondę, albo nic. Codziennie. To brzmi kusząco? A co robić, gdy wódz wciska ci do hamaka najbrzydszą ze swoich żon? Moim zdaniem NIE CHCECIE TAM BYĆ.                              O takich rzeczach jest to przedstawienie. Pośmiejemy się wspólnie – ze mnie.

Bilety w cenie 75 zł  do nabycia:
przez internet : www.biletos.com
oraz w: kasie kina “Zorza”, czynna codziennie w godz. 9.00-21.00, tel 17 853 26 37

Organizator:                                                                                                                                                         Edyta Twardowska-Bieg                                                                                                                          Osoba do kontaktu: Marek Bieg, tel. 660-860-777

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.