SŁUP OGŁOSZENIOWY

Cejrowski w Jastrzębiu-Zdroju – stand-up ” Prawo Dżungli”

Zapraszamy do Jastrzębia- Zdroju na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. “Prawo Dżungli” w dniu 14 września 2019r. o godz. 18:00 w Miejski Ośrodek Kultury ,  al. Piłsudskiego 27.

“Prawo Dżungli” to występ w amerykańskiej konwencji stand-up comedy. Przy okazji można kupić książki WC w promocyjnej cenie, uzyskać autograf i zrobić wspólne zdjęcie – do ostatniego chętnego!

Opowieść z dżungli. Co jeść, czego nie jeść i jak się nie dać zjeść. Mój ulubiony show. Gram go nieprzerwanie od roku 2013. Ciągle się podoba, a mnie nigdy się nie nudzi. Okazało się, że o mrocznej dżungli, o wężach, jaguarach i tarantulach da się opowiedzieć na wesoło.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com                                                                                                            oraz w: MOK Jastrzębie -Zdrój

Organizator:                                                                                                                                                         Zowada.PL Piotr Zowada                                                                                                                              osoba do kontaktu: Daniel Zowada, tel. 796-399-779

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.