SŁUP OGŁOSZENIOWY

Cejrowski w Bielsku-Białej – stand-up “Smak Tropików”

Zapraszamy do Bielska-Białej na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. “Smak Tropików” w dniu 4września 2019 r. o godz. 19.oo w Bielskim Centrum Kultury-Dom Muzyki, ul. Juliusza Słowackiego 27.

Opowieści z Madagaskaru, Ameryki Łacińskiej oraz z Wysp Ludożerców. Smak jest pretekstem, a przedstawienie jest komediowe, a nie kulinarne. Co je ekipa “Boso…”, na wyjazdach? Polowanie na krokodyle za pomocą samochodu. Oraz kilka dobrych rad pochodzących z tropików: mężczyźni powinni być brzydcy, a kobiety nie powinny się odchudzać.

Bilety w cenie 75zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com

Organizator:                                                                                                                                                         Zowada.PL Piotr Zowada                                                                                                                              osoba do kontaktu: Daniel Zowada, tel. 796-399-779

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.