SŁUP OGŁOSZENIOWY

Cejrowski w Olsztynie – stand-up “Maniana”

Zapraszamy do Olsztyna na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. “Maniana” w dniu 28 sierpnia 2019 r. o godz. 19.oo w  Auditorium Maximum Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP, ul. Al. Wojska Polskiego 13.

Czego Polacy mogą się uczyć od mieszkańców Ameryki Łacińskiej    

Wielkiej maniany, czyli tego luzu, luziku, tej radości z chwili obecnej. Tego relaksu, że jak dzisiaj jest słabo, to jutro będzie lepiej, a jak jutro zapowiada się słabo, to przecież jutrem możemy się jeszcze nie martwić dzisiaj, bo jutro będzie juto, a jutro będzie futro, a po futrze już pojutrze… MANIANA – oni to mają i to pozwala się zawsze uśmiechać. A my mamy stale zaciśnięte usta, twarze zaciągnięte niepokojem, czoło spięte kłopotami. My mamy zmarszczki zmartwień – oni mają kurze łapki.

Bilety w cenie 75 zł oraz 65 zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com
oraz w:  Miejska Informacja Turystyczna-INFO Olsztyn, pl Jana Pawła II 1 (w przyziemiu Ratusza, wejście od ul. 1 Maja, czynna pon.-pt. w godzinach 10:00-18:00, sob.-niedz.w godzinach 10:00-16:00)

Organizator:                                                                                                                                                       Monolit Grażyna Makowska,                                                                                                                    osoby do kontaktu:Tomasz Honig, tel. 518 522 581, Marek Bieg, tel.660 860 777

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.