SŁUP OGŁOSZENIOWY

Stand-up “Nowy Program” we Wrocławiu.

Zapraszamy do Wrocławia na stand-up  Wojciecha Cejrowskiego  “Nowy Program”  w dniu  12 czerwca 2019r. o godz. 19:00 w  OH Kino w Arkadach Wrocławskich (sala nr. 10), ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Opis i tytuł występu podamy w terminie późniejszym…

Bilety w cenie 75 zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com

Organizator:                                                                                                                                                 ENGLISH SERVICE Krzysztof Romaniszyn                                                                                     Dodatkowe informacje: tel. 663-745-480

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.