SŁUP OGŁOSZENIOWY

Stand-up “Ale Meksyk!” w Chrzanowie.

Zapraszamy do Chrzanowa na stand-up  Wojciecha Cejrowskiego pt. “Ale Meksyk”  w dniu  7 czerwca 2019r. o godz. 19:00 w  Sali Teatralno-Kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Broniewskiego 4.

“Ale Meksyk” to występ w amerykańskiej konwencji stand-up comedy. Przy okazji można kupić książki WC w promocyjnej cenie, uzyskać autograf i zrobić wspólne zdjęcie – do ostatniego chętnego!

Meksyk to najciekawszy kraj świata moim zdaniem. Znam go lepiej, niż Polskę czy USA. Gdy ktoś mnie pyta dokąd pojechać na podróż poślubną, na wakacje, na pielgrzymkę… zawsze odpowiadam, że do Meksyku. “Ale Meksyk” to jest też takie symboliczne powiedzonko: Ale Meksyk, Ale Sajgon, ale… I taki to występ – komiczne opowieści z dzikiego kraju, w którym wszystko jest inaczej niż u nas.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com
oraz w : Kasa Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji, 32-500 Chrzanów, ul. Broniewskiego 4

Organizator:                                                                                                                                             ENGLISH SERVICE Krzysztof Romaniszyn                                                                                            41-705 Ruda Śląska, ul. Grzegorzka 9/10                                                                                                Dodatkowe informacje: tel. 663-745-480

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.