SŁUP OGŁOSZENIOWY

Boso do… Krakowa!

Zapraszamy do Krakowa na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. “Smak Tropików” w dniu                  20 listopada 2018r. o godz. 19.oo w Aula Duża Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33.

Opowieści z Madagaskaru, Ameryki Łacińskiej oraz z Wysp Ludożerców. Smak jest pretekstem, a przedstawienie jest komediowe, a nie kulinarne. Co je ekipa “Boso…”, na wyjazdach? Polowanie na krokodyle za pomocą samochodu. Oraz kilka dobrych rad pochodzących z tropików: mężczyźni powinni być brzydcy, a kobiety nie powinny się odchudzać.

Bilety w cenie 75zł oraz 65zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com
oraz w salonie EMPIK, 31-008 Kraków, Rynek Główny 23. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku- od 9.oo do 20.oo,  sobota – od 10.oo do 18.oo, niedziela od 11.oo do 18.oo. tel. 22 462 72 50

Organizator:                                                                                                                                              MAESTROVIP Katarzyna Jeruszka
z siedzibą w: 41-800 Zabrze, ul. 3 Maja 61/3

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Minęła Dwudziesta

A skoro czwartek… rozmawiamy z Michała Rachoniem na antenie TVP Info w programie “Minęła dwudziesta” o wydarzeniach bliskich i dalekich. Rozmowa ta jest też zawsze (nawet gdy TVP nie jej wyemitowała lub coś ucięła…) na moim kanale YouTube.