SŁUP OGŁOSZENIOWY

Boso do… Nysy!

Zapraszamy do Nysy na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. “Prawo Dżungli” w dniu 8 czerwca 2018r. o godz. 19.oo w Nyskim Domu Kultury, ul. Wałowa 7.

“Prawo Dżungli” to występ w amerykańskiej konwencji stand-up comedy. Przy okazji można kupić książki WC w promocyjnej cenie, uzyskać autograf i zrobić wspólne zdjęcie – do ostatniego chętnego!

Bilety w cenie 65zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com
oraz
w kasie : Nyskiego Domu Kultury, 48-300 Nysa, ul. Wałowa 7. Telefon: 77 433 44 75

Organizator:                                                                                                                                                                    Przedsiębiorstwo Handlowe WEST Waldemar Knapik  41-902 Bytom, ul. Przemysłowa 1   

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Twitter widget by Rimon Habib - BuddyPress Expert Developer