SŁUP OGŁOSZENIOWY

Boso do… Siedlec!

Zapraszamy do Siedlec na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. “Wolna Amerykanka” w dniu 22 maja 2018r. o godz. 19.oo w Centrum Kultury i Sztuki, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31, 08-110 Siedlce

“Wolna Amerykanka” to występ w amerykańskiej konwencji stand-up comedy. Przy okazji można kupić książki WC w promocyjnej cenie, uzyskać autograf i zrobić wspólne zdjęcie – do ostatniego chętnego!

Bilety w cenie 75 zł do nabycia:
przez internet : www.biletos.com
oraz
w kasie: Centrum Kultury i Sztuki, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31, 08-110 Siedlce

Organizator:                                                                                                                                                                       Centrum Kultury  i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
z siedzibą w: 08-110 Siedlce, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

POZOSTAŁE WPISY

Audycja Podzwrotnikowa

W każdą sobotę o godzinie 10, w radiowej Trójce, udamy się prosto w strefę podzwrotnikową. Można tańczyć lub podrygiwać – właściwie jest to wskazane! Audycja Podzwrotnikowa jest również dostępna na kanale YouTube.

RADIOWY PRZEGLĄD PRASY czyli RaPP

W każdą sobotę w Radiu Koszalin o godz.11.30. wraz z Andrzejem Rudnikiem komentuję bieżące wydarzenia, parząc na nie zazwyczaj z dwóch różnych punktów widzenia. RADIOWY PRZEGLĄD PRASY dostępny jest również na moim kanale YouTube. Więcej w zakładce RADIO.

Twitter widget by Rimon Habib - BuddyPress Expert Developer