Nowy Sklep Kolonialny

02 maj 2021 | Sklep Kolonialny | 4 Komentarze

Na początek oczywiście:

Dzień dobry!

Tu nowy PERSONEL Sklepu Kolonialnego. I – żeby nie było tak bezosobowo – jestem Agnieszka Rajczak-Kucińska, czyli ta Agnieszka od gry “Boso przez świat”, o której WC mówi „matka dwojga, która musi zarobić na pieluchy i własny dom”. WC mówi też, że – cytuję – „przyjaźnimy się od wielu lat, nasze rodziny się znają, bywamy u siebie, a to, że Agnieszka robi dla mnie grafikę, a teraz Sklep Kolonialny, to nie jest wyłącznie sucha i zimna relacja biznesowa”.

Zanim napiszę więcej o nowym sklepie, nowej stronie www i naszych planach, chciałabym podziękować dotychczasowej Ekipie sklepu pod wodzą Pani Haliny Romaniszyn. Przez wiele lat spakowali tony paczek, które – mamy nadzieję – ucieszyły Adresatów.

Na wstępie mam prośbę: dopiero ruszamy, mamy ambitne plany, ale jeżeli zdarzy się nam jakaś “niedoróbka” to… prosimy Państwa w imieniu WC!, powiedzcie nam o tym (mail: ). Nie od razu Kraków zbudowano. A WC najpierw wymaga NAJWYŻSZEJ jakości od samego siebie, a potem mówi do nas: róbcie to samo LEPIEJ.

No dobrze, ale co dobrego mamy dla Państwa?

Po pierwsze: aktualnie najlepszą na świecie yerba mate Kurupi (wg. faceta napędzanego yerbą, czyli Wojciecha Cejrowskiego), sączoną z przepięknie pachnącego drewnem palo santo matero wyrabianego ręcznie w Paragwaju. O tym niezwykłym drzewie napiszemy wkrótce kilka ciekawostek (przygotowuje je nam specjalista od drewna egzotycznego – Polak, z doktoratem z Meksyku, którego WC zatrudnił do konsultowania odcinków „Boso z Kongo”).

Ale… jeżeli komuś smakują inne yerby (nie tylko paragwajskie) tudzież inne dodatki, to kilka oryginalnych smaków znajdą Państwo w dziale YERBY INNE.

Niemniej nie samą yerbą człowiek żyje, prawda? Niektórzy wręcz jej nie znoszą (to w zasadzie zrozumiałe), dlatego mamy też w ofercie doskonałą kawę i rozmaite herbaty (chwilowo niedostępne, ale zaraz wrócą) ;P

OK – to wszystko już było, więc co to za nowość?

Owszem, książki, koszule, mąka, gra planszowa „Boso..”, DVD „Boso Przez Świat” i mapy – to wszystko już w sklepie kolonialnym było. I nadal będzie.

Sukcesywnie będziemy wprowadzać też rozmaite nowości. Dobierając je do sklepu przyświecać nam będzie taka idea, żeby być dla Państwa najlepszym pomocnikiem, gdy trzeba komuś zrobić prezent. Mają czasem Państwo taki kłopot: “co by ją/jego ucieszyło?” Bijemy się wtedy z myślami i w końcu kończy się na flaszce fajnego wina… Oczywiście dobre wino nie jest złe, ale postaramy się podsuwać też inne pomysły i mamy nadzieję, że to zarówno zaoszczędzi Państwu czasu, jak też zachwyci i ZASKOCZY osobę obdarowaną!

Aby temat prezentów jeszcze bardziej uprościć, specjalnie dla Państwa wyprodukowaliśmy torby prezentowe (na razie dwa rodzaje do wyboru), dzięki czemu gotowy podarunek jest dostępny kilkoma kliknięciami.

Bazując na osobie Wojciecha Cejrowskiego, który jest człowiekiem orkiestrą naprawdę można znaleźć mnóstwo produktów, które będą prawdziwym rarytasem.

Wojciech Cejrowski jest podróżnikiem i pisarzem, więc powiększymy ofertę książek podróżniczych, poszukamy doświadczonych blogerów i rezydentów, którzy wydali własne książki, a które barwnie przybliżają nam odległe miejsca i kultury.

Wojciech Cejrowski jest przedsiębiorcą i pisarzem, więc poszerzymy (zainicjowany książkami Trumpa) DZIAŁ KSIĄŻEK BIZNESOWYCH (zdradzę w tajemnicy, że WC też pisze książkę biznesową… ) I tu – UWAGA! – pozycje obowiązkowe dla rodziców, którzy chcą, by ich dzieci miały solidne podstawy finansowe i w przyszłości umiejętnie i skutecznie zarządzały swoimi pieniędzmi – sprawdzone książki biznesowe dla dzieci!

Cały czas też namawiamy WC, by nagrał pełny audiobook ze swoich opowieści “Gdy WC był mały…” Trzy z tych opowieści były w zeszłorocznej ofercie promocyjnej przy zakupie gry „Boso Przez Świat” – pytanie dla tych, którzy mieli szansę przesłuchać: Podobało się? Wycisnąć z WC więcej?

A skoro już jesteśmy przy „gdy WC był mały”, to przyznam, że (jako mama) jestem zachwycona zabawkami drewnianymi, które robi mój sąsiad z Luksemburga. Nie, nie mieszkam w Luksemburgu, lecz na wsi pod Łodzią, i na tę właśnie wiochę trafił też pewien fan drewna – słowo daję, Gość jest najszczęśliwszy, gdy wstaje skoro świt i potem rzeźbi zabawki cały dzień. Robi to pieczołowicie i dokładnie (poniżej kamper, który kupiłam mojej córce). Być może uda nam się wprowadzić je do Sklepu Kolonialnego… Co Państwo na to? (robi też ozdobne stoły do szachów oraz szopki bożonarodzeniowe)


Wojciech Cejrowski przedzierał się przez dżunglę – dlatego rozważamy produkcję krótkich serii sygnowanych noży i maczet turystycznych. Mamy tu fanów wyjazdów w dzicz?

Plus jeszcze kilka przysmaków (bywalcy występów i jarmarków wiedzą, że WC to łasuch na pewne rodzaje rzeczy w słoikach), uzupełniona oferta „Boso Przez Świat” na DVD oraz kilka niespodzianek. Liczymy, że przypadną Państwu do gustu.

Chętnie poczytamy Państwa opinie, propozycje…

A tymczasem zapraszamy na rekonesans, zakupy i zapisywanie się do newslettera. A dlaczego? Bo Wojciech Cejrowski bardzo nie lubi rabatów (“Mam dobry towar, więc nie widzę powodu, bym miał dawać rabaty. Słowo „rabat” sugeruje, że coś poszło nie tak i teraz trzeba wyprzedać szmelc.”), więc musimy się ukrywać i o pewnych okazjach będziemy informować tylko przez newsletter ;P.

Newsletter jest dostępny w trzech opcjach:

Dziennik WC – czyli ogólne informacje o działaniach Wojciecha Cejrowskiego

Sklep Kolonialny – tutaj oprócz działań ogólnych będziemy informować o okazjach, krótkich seriach, nowościach i przypominać o ważnych (i mniej ważnych, ale zabawnych) okazjach.

Newsletter polityczno-społeczny – tylko tutaj będą poruszane wątki polityczno-społeczne dla tych, którzy lubią tę twarz Wojciecha Cejrowskiego.

No i jeszcze na koniec nadmienię, że naszych Klientów czeka mała niespodzianka w paczce, można to nawet sobie kompletować – na razie mamy 7 projektów, ale jeżeli Państwu się spodoba ten nasz pomysł, to powiększymy kolekcję. A czego? Szukajcie w paczkach 🙂

Agnieszka Rajczak-Kucińska, czyli…
PERSONEL WC

4 komentarze

 1. Leman1959

  Dzień dobry

  nie mogę znaleść swojej ulubionej kawy z czekoladkami, no i nie mogę zalogować się na swoje poprzednie konto.

  • Agnieszka Rajczak-Kucińska

   Dzień Dobry,
   Niestety nie ma ciągłości kont między starym sklepem, a nowym.
   Uzupełniamy ofertę. W środę 19 maja będzie dostępna reszta produktów Wojciecha Cejrowskiego.

 2. ProZak

  Dzień dobry, czy w planach jest może wydanie filmów WC w jakości min. Full HD na Blu-ray? Szkoda, że takie piękne widoki w dobie nowoczesnej technologii, trzeba oglądać jeszcze w słabej jakości na DVD 🙁

Wyślij komentarz

yerba mate kurupi

W tym tygodniu polecamy:

yerba mate kurupi

DZIENNIK KOLONIALNY

OSTATNIE WPISY

AMERYKAŃSKA KAWA

W Ameryce kawę piją litrami i jakoś im się ręce nie trzęsą, ani dekiel nie odpada, ani pompka nie wybucha od nadmiaru kofeiny. Widzieli...

Zdrowe mniam

Przyznajmy szczerze - czasem po prostu TRZEBA zjeść coś czekoladowego! No to mamy propozycję, która jest pyszna i zdrowa zarazem. Tzw....

Country: Reba o rozwodach, które były pomyłką

Jak wiele par po rozwodzie może się utożsamiać z poniższymi piosenkami Reby McEntire?
Reba McEntire (wraz z Brooks & Dunn) – “If You See Him, If You See Her” (Jeśli go zobaczysz, jeśli ją zobaczysz)
Reba McEntire (wraz z Kenny Chesney) – “Every Other Weekend” (Co drugi weekend)

Koszyk
-
+
Razem za produkty
25,00  (z VAT)
Kontynuuj zakupy
1