DZIENNIK POKŁADOWY

Koszalin wypadł DOSKONALE

28 sierpnia 2019 | Dziennik nie-polityczny

Z premierowymi przedstawieniami nigdy nie wiadomo i są zwykle bardziej stonowane, niż po pół roku grania. A w Koszalinie było od początku brawurowo. Dziękuję Publiczności, szczególnie tym kilku osobom, które bez krępacji podnosiły wrzawę i rechotały na całe gardło. Jeszcze nigdy w życiu przy drugim wystawieniu nowego programu nie miałem wrażenia, że wyszło na 100%. Wczoraj miałem. Trump do takiej Publiczności mówi: YOU ARE FANTASTIC.

***

Kto chciałby zobaczyć to przedstawienie, ma szansę we wrześniu w Bydgoszczy, Białymstoku i w Łodzi.

PS
A po występie dostałem wyjątkowy prezent. Nawet nie wiedziałem, że Randy Travis wydał właśnie autobiografię. Podchodzi para, podają egzemplarz, mówią, że to dla mnie. Państwo Ewelina i Max. Zainteresowali się tym wykonawcą country, gdy puszczałem jego piosenki w programie “WC Kwadrans” i teraz, tak jak ja, mają wszystkie jego płyty…

Tam pod salą trochę mnie zatkało z zachwycenia, więc dopiero teraz dziękuję Państwu za ten prezent porządnie i jak należy. A teraz idę poczytać. Baj!

 

_____________________
#CejrowskiNaŻywo TRASA 2019

Nadchodzące komediowe występy podróżnicze*: Olsztyn, Szczecin, Bełchatów, Bielsko-Biała, Dublin/Irlandia (link w zakładce Wydarzenia), Edynburg/Szkocja (link w zakładce Wydarzenia), Racibórz, Opole, Jastrzębie Zdrój, Bydgoszcz, Katowice, Rzeszów (WYPRZEDANE), Zabrze, Białystok, Łódź #Maniana (WYPRZEDANE), Łódź #NieChcecieTamByć(JESZCZE DOSTĘPNE), Warszawa Ursynów (WYPRZEDANE), Toruń, Pruszków, Warszawa (WYPRZEDANE), Kielce, Poznań (WYPRZEDANE)

Bilety BILETOS.COM

*Wszystkie występy są przyjazne dla dzieci, staruszków i zakonnic (zero bluzgów, zero polityki, zero świntuszenia).

Występ stand-up w Koszalinie, Wojciech Cejrowski
Występ stand-up w Koszalinie, Wojciech Cejrowski


Strona www.cejrowski.com jest strefą wolną od tzw. “hejtu”, słownych przepychanek itd. Dlatego nie ma tu typowych komentarzy (co zaoszczędza też czas, który można spędzić dużo lepiej 🙂 ) Jeżeli chcą Państwo coś napisać odnośnie powyższego wpisu, proszę wypełnić poniższy formularz. Jeżeli będzie to konstruktywna uwaga, zostanie przeczytana, ale nie pojawi się na stronie.

Komentarz dotyczący wpisu: Koszalin wypadł DOSKONALE

11 + 14 =

POZOSTAŁE WPISY

Nie-przeklinanie

Zrobił mi Pan ogromną frajdę – pierwszy taki list kiedykolwiek. I jest Pan w zakresie nieprzeklinania MEGA WIĘKSZY ode mnie, bo co to za sztuka nie przeklinać, gdy się nigdy nie przeklinało – tak jak ja. Sztuką WIELKĄ jest porzucić przyzwyczajenie.

KOLEJNY TYDZIEŃ, KOLEJNY SUKCES!

Na zaatakowaną przez GazWyb premierę Chleba Kolonialnego w piekarni Machela w Kłodzku, przybyły tłumy fanów Pana Wojtka i smakoszy wyrobów tej wybitnej piekarni! Chleb Kolonialny na życie z pola Cejrowskiego #BezNawozów, #BezOprysków, #BezDotacji sprzedaje się lepiej niż świeże bułeczki!

Atak na piekarnię piekącą chleb z mąki Cejrowskiego

Mała piekarnia kupiła od pana Cejrowskiego zdrowe żyto. Poprosiła czy mógłby przyjechać do nich w dniu premiery chleba, który będą z tego żyta piekli. A teraz GazWyb niszczy mały, prywatny biznes, który chce sprzedawać chleb ze zdrowego żyta tylko dlatego, że to zdrowe żyto pochodzi z pola Cejrowskiego, którego Wyborcza nienawidzi.

OSTRY SOS

Sos ma być ostry, ale te wszystkie produkcje, które się ścigają w górę na skali ostrości to moim zdaniem przesada…

WYSTĘPY STAND-UP

Ja dziś w trasie do Koszalina, bo po przerwie na “Boso…” i Jarmark wznawiam trasę z występami. Z okazji występu w Koszalinie, ktoś się czepnął, że nazywam ten dzisiejszy występ “premierowym” w sytuacji, gdy #NieChcecieTamByć grane było wcześniej we Wrocławiu.

A SZWAGIERKA BYŁA NA WAKACJACH

Pojechała z moimi Chrześniakami na Zieloną Wyspę. Proponowałem, że ja ich zabiorę, bo na początku września mam mieć występy w Irlandii, ale na to się stanowczo nie zgodziła. Powody podała dwa, a potem tradycyjnie rzuciła słuchawką, abym nie mógł ripostować.

SIEKIERA, MOTYKA…

Piszą Państwo, że Konfederacja odpowiedziała. Podobno niepotrzebnie napinam się w temacie Kai Godek, bo wszystko będzie dobrze.