DZIENNIK POKŁADOWY

Koszalin wypadł DOSKONALE

28 sierpnia 2019 | Dziennik nie-polityczny

Z premierowymi przedstawieniami nigdy nie wiadomo i są zwykle bardziej stonowane, niż po pół roku grania. A w Koszalinie było od początku brawurowo. Dziękuję Publiczności, szczególnie tym kilku osobom, które bez krępacji podnosiły wrzawę i rechotały na całe gardło. Jeszcze nigdy w życiu przy drugim wystawieniu nowego programu nie miałem wrażenia, że wyszło na 100%. Wczoraj miałem. Trump do takiej Publiczności mówi: YOU ARE FANTASTIC.

***

Kto chciałby zobaczyć to przedstawienie, ma szansę we wrześniu w Bydgoszczy, Białymstoku i w Łodzi.

PS
A po występie dostałem wyjątkowy prezent. Nawet nie wiedziałem, że Randy Travis wydał właśnie autobiografię. Podchodzi para, podają egzemplarz, mówią, że to dla mnie. Państwo Ewelina i Max. Zainteresowali się tym wykonawcą country, gdy puszczałem jego piosenki w programie “WC Kwadrans” i teraz, tak jak ja, mają wszystkie jego płyty…

Tam pod salą trochę mnie zatkało z zachwycenia, więc dopiero teraz dziękuję Państwu za ten prezent porządnie i jak należy. A teraz idę poczytać. Baj!

 

_____________________
#CejrowskiNaŻywo TRASA 2019

Nadchodzące komediowe występy podróżnicze*: Olsztyn, Szczecin, Bełchatów, Bielsko-Biała, Dublin/Irlandia (link w zakładce Wydarzenia), Edynburg/Szkocja (link w zakładce Wydarzenia), Racibórz, Opole, Jastrzębie Zdrój, Bydgoszcz, Katowice, Rzeszów (WYPRZEDANE), Zabrze, Białystok, Łódź #Maniana (WYPRZEDANE), Łódź #NieChcecieTamByć(JESZCZE DOSTĘPNE), Warszawa Ursynów (WYPRZEDANE), Toruń, Pruszków, Warszawa (WYPRZEDANE), Kielce, Poznań (WYPRZEDANE)

Bilety BILETOS.COM

*Wszystkie występy są przyjazne dla dzieci, staruszków i zakonnic (zero bluzgów, zero polityki, zero świntuszenia).

Występ stand-up w Koszalinie, Wojciech Cejrowski
Występ stand-up w Koszalinie, Wojciech Cejrowski


Strona www.cejrowski.com jest strefą wolną od tzw. “hejtu”, słownych przepychanek itd. Dlatego nie ma tu typowych komentarzy (co zaoszczędza też czas, który można spędzić dużo lepiej 🙂 ) Jeżeli chcą Państwo coś napisać odnośnie powyższego wpisu, proszę wypełnić poniższy formularz. Jeżeli będzie to konstruktywna uwaga, zostanie przeczytana, ale nie pojawi się na stronie.

Komentarz dotyczący wpisu: Koszalin wypadł DOSKONALE

2 + 15 =

POZOSTAŁE WPISY

LISTOPAD NA PRERII

Urodziłem się o szóstej rano. A dokładnie 11 minut po 6. (Nie wiem skąd oni biorą takie „11 po”? Czy to moment przecięcia pępowiny, czy co? Skąd ta precyzja co do minuty w sytuacji ogólnego bałaganu, który trwał wiele godzin?)

Mój Ojciec Stanisław Cejrowski

Od lat na różnych targach podchodzą do mnie muzycy jazzowi. Wielu pamiętam z twarzy lub nazwiska. Ściskają ręce, przytulają się, wspominają mojego Ojca i przelewają całą swoją miłość do Niego na mnie.

HALLOWEEN 2019

Ktoś wyciągnął na mnie jakiś mój starożytny tekst o halloween, w którym WC pisze, że nie rozumie czemu kler czepia się tego święta. Wtedy nie rozumiałem…

WC: Państwo są wspaniali!

Państwo są wspaniali! Stoję sobie na tych Targach Turystycznych i zasadniczo nic nie robię tylko stoję. W trakcie tego stania odbieram wyrazy miłości – osiem godzin czystej miłości bez przerwy.

“OJCZE NASZ”

– Panie Cejrowski, a po co Panu tyle tych “Ojcze nasz” – pyta ktoś, gdy proszę, by w zamian za foto ze mną odmówił wieczorem jedno “Ojcze nasz”.
Powiem Państwu po co mi one:…

O SZWAGIERCE I KURCZACZKU

– Weźmiesz ode mnie kurczaczka na wychowanie? – pytam Szwagierkę.
– Oszalałeś ?! Jakiego kurczaczka?
– Wywiozłem moje kury do Stryja na zimę, bo zaraz jadę do USA, i jak je już wywiozłem, to okazało się, że jedna z nich zrobiła sobie nielegalne gniazdo za beczką w kurniku i wysiedziała późnego kurczaczka.

Czy wolno krytykować PIS?

Po występie na Ursynowie, pewna Pani, którą pamiętam z twarzy (bywa na występach), szanuję i cenię, Pani, która stawała publicznie w mojej obronie – ta Pani podeszła do mnie z pouczeniem, które trudno mi zignorować.

Diamenty Miesięcznika Forbes

Piekarni Machela w Kłodzku gratuluję otrzymania nagrody Diamenty Miesięcznika Forbes! 12 września byłem tam na premierze Chleba Kolonialnego, który wypiekają na moim życie #BezOprysków #BezNawozów #BezDotacji.

Nie-przeklinanie

Zrobił mi Pan ogromną frajdę – pierwszy taki list kiedykolwiek. I jest Pan w zakresie nieprzeklinania MEGA WIĘKSZY ode mnie, bo co to za sztuka nie przeklinać, gdy się nigdy nie przeklinało – tak jak ja. Sztuką WIELKĄ jest porzucić przyzwyczajenie.