DZIENNIK POKŁADOWY

DRUGI DZIEŃ JARMARKU DOMINIKAŃSKIEGO

27 lipca 2018 | Dziennik nie-polityczny

Wystałem dziś pierwszy dzień Jarmarku Dominikańskiego – przedpremierowo, bo oficjalnie Jarmark od soboty, czyli jutro.

Wszytko podrożało, więc i foty w tym roku droższe:
zdjęcie z książką darmo, ale bez książki czyli “na sępa” w poprzednich latach kosztowało jedno “Ojcze nasz”, a w tym roku kosztuje “Pacierz”.

Dwie osoby pytały dziś co to jest “pacierz”.

Dwie osoby odmówiły, bo “jesteśmy protestantami”.

Dwie odmówiły “bo jestem niewierzący w nic”.

Jedna mnie zwyzywała za poglądy, choć na koszulce miała gębę Lennona i napis LOVE FOR ALL.

Jedna przyszła poinformować, że nienawidzi moich poglądów, ale słucha z zainteresowaniem.

***

JUTRO:
Znowu stoję na Jarmarku od 9 do 18, ALE ZMIENIAM MIEJSCE.

Z powodów proceduralnych będę stał za rogiem. Nadal 20 kroków od Fontanny z Neptunem, ale nie Ulicy Długiej (jak zawsze od lat 15.), lecz od ulicy poprzecznej, czyli Ławniczej. BĘDĘ STAŁ PRZY WEJŚCIU DO RESTAURACJI “KASZUBSKA MARINA”. Bardzo proszę nie przegapić.Strona www.cejrowski.com jest strefą wolną od tzw. “hejtu”, słownych przepychanek itd. Dlatego nie ma tu typowych komentarzy (co zaoszczędza też czas, który można spędzić dużo lepiej 🙂 ) Jeżeli chcą Państwo coś napisać odnośnie powyższego wpisu, proszę wypełnić poniższy formularz. Jeżeli będzie to konstruktywna uwaga, zostanie przeczytana, ale nie pojawi się na stronie.

Komentarz dotyczący wpisu: DRUGI DZIEŃ JARMARKU DOMINIKAŃSKIEGO

11 + 14 =

POZOSTAŁE WPISY

Nie-przeklinanie

Zrobił mi Pan ogromną frajdę – pierwszy taki list kiedykolwiek. I jest Pan w zakresie nieprzeklinania MEGA WIĘKSZY ode mnie, bo co to za sztuka nie przeklinać, gdy się nigdy nie przeklinało – tak jak ja. Sztuką WIELKĄ jest porzucić przyzwyczajenie.

KOLEJNY TYDZIEŃ, KOLEJNY SUKCES!

Na zaatakowaną przez GazWyb premierę Chleba Kolonialnego w piekarni Machela w Kłodzku, przybyły tłumy fanów Pana Wojtka i smakoszy wyrobów tej wybitnej piekarni! Chleb Kolonialny na życie z pola Cejrowskiego #BezNawozów, #BezOprysków, #BezDotacji sprzedaje się lepiej niż świeże bułeczki!

Atak na piekarnię piekącą chleb z mąki Cejrowskiego

Mała piekarnia kupiła od pana Cejrowskiego zdrowe żyto. Poprosiła czy mógłby przyjechać do nich w dniu premiery chleba, który będą z tego żyta piekli. A teraz GazWyb niszczy mały, prywatny biznes, który chce sprzedawać chleb ze zdrowego żyta tylko dlatego, że to zdrowe żyto pochodzi z pola Cejrowskiego, którego Wyborcza nienawidzi.

OSTRY SOS

Sos ma być ostry, ale te wszystkie produkcje, które się ścigają w górę na skali ostrości to moim zdaniem przesada…

Koszalin wypadł DOSKONALE

Koszalin wypadł DOSKONALE. Z premierowymi przedstawieniami nigdy nie wiadomo i są zwykle bardziej stonowane, niż po pół roku grania. A w Koszalinie było od początku brawurowo. Dziękuję Publiczności…

WYSTĘPY STAND-UP

Ja dziś w trasie do Koszalina, bo po przerwie na “Boso…” i Jarmark wznawiam trasę z występami. Z okazji występu w Koszalinie, ktoś się czepnął, że nazywam ten dzisiejszy występ “premierowym” w sytuacji, gdy #NieChcecieTamByć grane było wcześniej we Wrocławiu.

A SZWAGIERKA BYŁA NA WAKACJACH

Pojechała z moimi Chrześniakami na Zieloną Wyspę. Proponowałem, że ja ich zabiorę, bo na początku września mam mieć występy w Irlandii, ale na to się stanowczo nie zgodziła. Powody podała dwa, a potem tradycyjnie rzuciła słuchawką, abym nie mógł ripostować.

SIEKIERA, MOTYKA…

Piszą Państwo, że Konfederacja odpowiedziała. Podobno niepotrzebnie napinam się w temacie Kai Godek, bo wszystko będzie dobrze.