DZIENNIK POKŁADOWY

WC NAD MORZEM

5 lipca 2018 | Dziennik nie-polityczny

Rok temu w Koszalinie i w Gdyni oba moje występy były DOSKONAŁE. Zapisałem to sobie na czerwono, a Publiczności dziękowałem wylewnie za inteligentny współudział.

Występ “stand up” w Koszalinie

 

Za kilka dni jadę ponownie do obu tych miast z nowym programem “Smak tropików”. Proszę nie przegapić okazji, bo potem dostaję zmartwione pytania z Gdyni, “a kiedy pan będzie?” i odpisuję, że właśnie byłem, i następna okazja dopiero za rok. Gdynia mój teren. Koszalin też. Nie przegapcie!

p.s.

WIĘCEJ WYSTĘPÓW: https://biletos.com/

Mapa występów w sezonie 2018 (JEST UZUPEŁNIANIA, DODAJEMY NA BIEŻĄCO NOWE LOKALIZACJE): https://cejrowski.com/wystepy/

Występ stand-up w Gdańsku, Wojciech Cejrowski


Strona www.cejrowski.com jest strefą wolną od tzw. “hejtu”, słownych przepychanek itd. Dlatego nie ma tu typowych komentarzy (co zaoszczędza też czas, który można spędzić dużo lepiej 🙂 ) Jeżeli chcą Państwo coś napisać odnośnie powyższego wpisu, proszę wypełnić poniższy formularz. Jeżeli będzie to konstruktywna uwaga, zostanie przeczytana, ale nie pojawi się na stronie.

Komentarz dotyczący wpisu: WC NAD MORZEM

9 + 11 =

POZOSTAŁE WPISY

Sędzia Pokoju

Tu Kukizy mają rację, choć… ja wolałbym krok dalej: skoro Sędzia Pokoju ma być wybierany w wyborach powszechnych…

Lublin

W tym roku przeczytałem Publice to, co zapisałem rok wcześniej i… Publika przestała być stateczna i stonowana dzięki czemu występ ze świetnego zrobił się genialny.

BEZPARTYJNY LIST DO #PiS

Nie mieliście napisanej Konstytucji, gdy startowaliście w wyborach z hasłami, że trzeba Konstytucję zmienić, prawda? I nie macie jej napisanej do dziś.

OJCZYZNĘ WOLNĄ…

Przeżyłem już takie czasy, gdy niewielka grupa tyranów pomiatała Narodem – Jaruzel zakazywał marszów, dziś zakazują kolejni. Wtedy śpiewałem “Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie”; dziś śpiewam tak samo.