DROGOWSKAZY DO INNYCH MOICH STRON

SKLEP KOLONIALNY

Dziadek miał trzy takie sklepy w realu, ja mam jeden w Internecie. Dziadek handlował wanilią z Madagaskaru i egzotycznymi guzikami do sukien i garniturów.

Ja sprowadzam yerba mate i naczynia do picia z Paragwaju, koszule hawajskie oraz – tylko w moim kolonialnych dostaną Państwo moje książki z autografem autora.

BILETOS

Bilety na moje występy, przez wiele lat sprzedawały różne obce firmy. Zdzierali prowizję, stawiali trudne warunki lub reklamowali swoje – nie zawsze fajne – firmy posługując się moim nazwiskiem: sprzedajemy bilety dla Pana Cejrowskiego, czyli… jesteśmy najlepsi.

Te czasy się skończyły, gdy Agnieszka Rajczak (mapy do moich książek) przyszła z pomysłem: zrobię ci twój własny system handlowania biletami. Zrobiła, jest i działa.

FACEBOOK

Prawdę powiedziawszy wolę klasyczną stronę www, a fejsbuki i tweetery trochę nie dla mnie. Ale ja jestem przestarzały, poza tym nigdy nie miałem telefonu komórkowego, wiec pewnie nie wiem o ile lepszy z Państwa punktu widzenia może być fejsbuk.

Podporządkowałem się, ale.. teksty moje piszę nadal nie takie jak “lubi fejsbuk” tylko takie jak lubię ja. I czasami dostaję listy w których ktoś mi pisze: jeszcze nigdy w życiu nie przeczytałem takiego długiego tekstu na fejsie.

Szanowni Państwo, ja do tego podchodzę tak: narzędzie (w tym przypadku Fejsbuk) nie powinno człowieka ograniczać. No to się nie ograniczam…

YouTUBE

Namawiali mnie kilka lat. Wiedziałem , że jak odpalę ten kanał to potem będą mnie piłować o nowe materiały, czyli… zadam sobie więcej i więcej ciężkiej pracy. Tak się właśnie stało, ale… jestem zadowolony, bo dzięki posiadaniu własnego kanału stałem się w 100% odporny na wyrzucanie z telewizji. Wcześniej bylem odporny na szantaż “wywalimy Pana i przestanie Pan zarabiać” – zarabiałem sobie na czym innym. Ale teraz jestem też odporny na drugi rodzaj szantażu “wywalimy Pana i gdzie Pan będzie nadawał?” Teraz możecie mnie wywalać, bo… będę sobie nadawać sam u siebie.

Znajdziecie tam następujące materiały:

Audycja Podzwrotnikowa

A skoro czwartek… Minęła 20

Radiowy Przegląd Prasy

WC w Radiu WNET

RADIO WC: Droga Krzyżowa w Jerozolimie

Wywiad z WC

i inne

Twitter

Dlaczego WC ma 2 konta na Twitterze?
“Cejrowski, jak to Cejrowski, musiał zamieszać.”
Nie! Cejrowski, jak to Cejrowski, musiał uporządkować. Gdyż jest z Pomorza.

A porządek polega na tym, że:
Na jednym koncie będzie WSZYSTKO.

@theCejrowski, czyli “ten.. Cejrowski” (ten, co go niektórzy nie lubią) – to kanał premium, DLA ZUCHWAŁYCH, cały Cejrowski, bez cenzury. Wszystko.

Drugi kanał będzie milutki i relaksowy:
@theWCejrowski, czyli Pan Wojtek (podróżnik, którego lubią nawet ci, którzy nie lubią Cejrowskiego) – to kanał LIGHT, pan Wojtek z Boso, historyjki z podróży, audycje podzwrotnikowe, informacje o stand-upach. Na to konto zapraszamy KODziarzy, zielonych i hippisów.

Ktoś napisał “dlaczego Cejrowski nadaje stereofonicznie“?
No właśnie dlatego.
Kanał prawy (@theCejrowski) dla prawych.
Kanał lewy (@theWCejrowski) dla lewych.
Proszę się poprzesiadać i może dzięki temu nie będzie szamba w komentarzach i da się pogadać.