DROGOWSKAZY DO INNYCH MOICH STRON

SKLEP KOLONIALNY

Dziadek miał trzy takie sklepy w realu, ja mam jeden w Internecie. Dziadek handlował wanilią z Madagaskaru i egzotycznymi guzikami do sukien i garniturów.

Ja sprowadzam yerba mate i naczynia do picia z Paragwaju, koszule hawajskie oraz – tylko w moim kolonialnych dostaną Państwo moje książki z autografem autora.

TELEPAPUGA

To nasza firma rodzinna.

Zaczęło się od moich telefonów do moich krewnych prawników. (Kwaśniewski chciał mnie aresztować, pod drzwiami policja, a ja za telefon z pytaniem: czy mogę im nie otworzyć. Jeden z moich kuzynów mecenasów odpowiedział, że jeśli nie mam w drzwiach działającego wizjera i nie widzę kto stoi za drzwiami, to nie muszę im wierzyć na słowo, że są policjantami. Natychmiast rozbiłem szkiełko w wizjerze za pomocą gwoździa i.. wizjer przestał być działający.)

Państwo mogą do Telepapugi dzwonić złapani na drodze po pijaku, albo po otrzymaniu wezwania do sądu, albo.. po każdą inną poradę prawną, z którą nie chce się od razu chodzić do Kancelarii, lub… człowiek nie chce chodzić do Kancelarii bo wolałby zachować anonimowość.

BILETOS

Bilety na moje występy, przez wiele lat sprzedawały różne obce firmy. Zdzierali prowizję, stawiali trudne warunki lub reklamowali swoje – nie zawsze fajne – firmy posługując się moim nazwiskiem: sprzedajemy bilety dla Pana Cejrowskiego, czyli… jesteśmy najlepsi.

Te czasy się skończyły, gdy Agnieszka Rajczak (mapy do moich książek) przyszła z pomysłem: zrobię ci twój własny system handlowania biletami. Zrobiła, jest i działa.

FACEBOOK

Prawdę powiedziawszy wolę klasyczną stronę www, a fejsbuki i tweetery trochę nie dla mnie. Ale ja jestem przestarzały, poza tym nigdy nie miałem telefonu komórkowego, wiec pewnie nie wiem o ile lepszy z Państwa punktu widzenia może być fejsbuk.

Podporządkowałem się, ale.. teksty moje piszę nadal nie takie jak “lubi fejsbuk” tylko takie jak lubię ja. I czasami dostaję listy w których ktoś mi pisze: jeszcze nigdy w życiu nie przeczytałem takiego długiego tekstu na fejsie.

Szanowni Państwo, ja do tego podchodzę tak: narzędzie (w tym przypadku Fejsbuk) nie powinno człowieka ograniczać. No to się nie ograniczam…

YouTUBE

Namawiali mnie kilka lat. Wiedziałem , że jak odpalę ten kanał to potem będą mnie piłować o nowe materiały, czyli… zadam sobie więcej i więcej ciężkiej pracy. Tak się właśnie stało, ale… jestem zadowolony, bo dzięki posiadaniu własnego kanału stałem się w 100% odporny na wyrzucanie z telewizji. Wcześniej bylem odporny na szantaż “wywalimy Pana i przestanie Pan zarabiać” – zarabiałem sobie na czym innym. Ale teraz jestem też odporny na drugi rodzaj szantażu “wywalimy Pana i gdzie Pan będzie nadawał?” Teraz możecie mnie wywalać, bo… będę sobie nadawać sam u siebie.

Znajdziecie tam następujące materiały:

Audycja Podzwrotnikowa

A skoro czwartek… Minęła 20

Radiowy Przegląd Prasy

WC w Radiu WNET

RADIO WC: Droga Krzyżowa w Jerozolimie

Wywiad z WC

i inne

Twitter

Dlaczego WC ma 2 konta na Twitterze?
“Cejrowski, jak to Cejrowski, musiał zamieszać.”
Nie! Cejrowski, jak to Cejrowski, musiał uporządkować. Gdyż jest z Pomorza.

A porządek polega na tym, że:
Na jednym koncie będzie WSZYSTKO.

@theCejrowski, czyli “ten.. Cejrowski” (ten, co go niektórzy nie lubią) – to kanał premium, DLA ZUCHWAŁYCH, cały Cejrowski, bez cenzury. Wszystko.

Drugi kanał będzie milutki i relaksowy:
@theWCejrowski, czyli Pan Wojtek (podróżnik, którego lubią nawet ci, którzy nie lubią Cejrowskiego) – to kanał LIGHT, pan Wojtek z Boso, historyjki z podróży, audycje podzwrotnikowe, informacje o stand-upach. Na to konto zapraszamy KODziarzy, zielonych i hippisów.

Ktoś napisał “dlaczego Cejrowski nadaje stereofonicznie“?
No właśnie dlatego.
Kanał prawy (@theCejrowski) dla prawych.
Kanał lewy (@theWCejrowski) dla lewych.
Proszę się poprzesiadać i może dzięki temu nie będzie szamba w komentarzach i da się pogadać.

Twitter widget by Rimon Habib - BuddyPress Expert Developer